Rabobank ClubSupport levert € 386,02 op..

Afgelopen maandag heeft Kevin als vertegenwoordiger van onze vereniging in de Veluvine de cheque in ontvangst genomen betreffende de campagne Rabobank ClubSupport 2019. De Rabobank had dit keer voor een andere invulling van de campagne gekozen, waarbij per Rabo-lid geen 2 maar 5 stemmen uitgebracht konden worden. Met een maximum van 2 stemmen voor één en dezelfde vereniging. Dit heeft voor onze (relatief kleine en onbekende) vereniging eigenlijk niet goed uitgepakt. Want deze opbrengst is de laagste van de 5x dat we hieraan mee hebben gedaan. We weten (nog) niet hoeveel stemmen we hebben gekregen maar we gaan dit zeker nog navragen bij de Rabobank. Uiteraard realiseren we ons dat dit een mooi extraatje is voor onze vereniging maar het is toch jammer dat (wellicht) door deze andere invulling de kleinere en minder bekende verenigingen hier de dupe van zijn geworden.

Maar natuurlijk bedanken wij de Rabobank voor deze financiële ondersteuning richting het verenigingsleven. Én wij bedanken uiteraard iedereen die op ons heeft gestemd en natuurlijk ook degene die anderen heeft gestimuleerd om dit ook te doen! BEDANKT!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *